نسخه موبایل وردپرس خود را چگونه طراحی کنیم؟

برای صاحبان مشاغل، یک سیستم تلفن همراه خودکار می‌تواند هزینه‌ها را کاهش دهد، به شما کمک کند سریع‌تر به تماس‌ها پاسخ دهید، خدمات مشتری را بهبود ببخشید و کسب‌وکار کوچک شما را حرفه‌ای‌تر نشان دهد.

در این مقاله، راهنمای گام به گام نحوه راه اندازی آسان سیستم تلفن همراه خودکار برای سایت وردپرس خود را به اشتراک می گذاریم.

برای راه اندازی سیستم تلفن همراه خودکار برای وب‌سایت خود به چه چیزی نیاز دارید؟

برای اکثر وب سایت‌های مشاغل کوچک یا فروشگاه‌های آنلاین، می‌توانید به سادگی یک شماره تلفن به وب‌سایت خود اضافه کنید. بازدیدکنندگان می‌توانند با شماره تلفن تماس بگیرند تا با شما تماس بگیرند.

با این حال، خدمات تلفن استاندارد ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند ارسال تماس، متصدی خودکار، انتظار تماس، ساعات کاری و غیره را ارائه نمی‌دهند. به علاوه، اضافه کردن ویژگی‌های ساده‌ای مانند خدمه خودکار گران است.برای راه‌اندازی سیستم تلفن همراه خودکار، باید از یک ارائه‌دهنده خدمات تلفن تجاری مجازی استفاده کنید.

توصیه می‌کنیم از Nextiva استفاده کنید زیرا این بهترین سرویس تلفن تجاری در بازار است که توسط مارک‌هایی مانند Taco Bell، YMCA، Buffalo Bills و غیره استفاده می‌شود.این به شما امکان می‌دهد به راحتی تماس‌های تجاری خود را مدیریت کنید، مهماندار خودکار، ارسال تماس و موارد دیگر را با نرخ بسیار ارزان‌تری نسبت به ارائه‌دهنده تلفن ثابت یا تلفن همراه کسب‌وکار تنظیم کنید.

توجه داشته باشید: ما در اینجا در WPBeginner از Nextiva برای تمام نیازهای تلفن تجاری خود استفاده می‌کنیم.از آنجایی که Nextiva یک سرویس تلفن VoIP است، به جای تلفن ثابت سنتی از اینترنت برای برقراری و دریافت تماس استفاده می‌کند.این به شما کمک می‌کند در هزینه خود صرفه‌جویی کنید و به شما امکان می‌دهد به ویژگی‌های پیشرفته مانند خدمه خودکار، ارسال تماس، انتظار تماس، پست صوتی، تماس کنفرانسی و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

همچنین می‌توانید شماره تلفن رایگان دریافت کنید یا یک شماره تلفن تجاری با هر مکانی انتخاب کنید.همچنین به شما امکان می‌دهد تماس‌های خود را از طریق تلفن همراه فعلی، رایانه یا تلفن رومیزی استاندارد مدیریت کنید.

با این گفته، اجازه دهید به شما نشان دهیم که چگونه یک سیستم تلفن همراه خودکار برای وب سایت خود راه‌اندازی کنید.

راه‌اندازی سیستم تلفن همراه خودکار

ابتدا باید برای یک حساب Nextiva ثبت نام کنید. در طول فرآیند ثبت نام، می‌توانید یک شماره تلفن تجاری جدید انتخاب کنید یا یک شماره تلفن موجود را به حساب خود متصل کنید. پس از راه‌اندازی حساب خود، می‌توانید به‌طور خودکار با شماره تلفن کسب‌وکارتان در هر دستگاهی تماس برقرار کرده و دریافت کنید.

در مرحله بعد، می‌توانید یک سیستم تلفن همراه خودکار برای وب‌سایت خود راه‌اندازی کنید.از صفحه حساب خود، باید بر روی گزینه منوی “ارتباطات” کلیک کنید و سپس روی دکمه “سیستم تلفن” کلیک کنید. این شما را به صفحه‌ای می‌رساند که در آن گزینه‌های مختلفی برای تنظیم ویژگی‌های تلفن تجاری خواهید داشت.

سپس، روی دکمه «جریان تماس» کلیک کنید.در صفحه بعدی، باید یک جریان تماس جدید ایجاد کنید. برای شروع به سادگی روی دکمه “ایجاد جریان جدید” کلیک کنید.در مرحله بعد، می‌توانید به جریان تماس خود یک نام بدهید تا به شما کمک کند به خاطر بسپارید.پس از آن، نشانگر را روی آن ببرید و روی دکمه «تلفن» کلیک کنید.

سپس، باید شماره تلفن اصلی کسب و کار خود را وارد کنید.می‌توانید افزونه و شماره‌های اضافی را نیز اضافه کنید.

سپس، روی دکمه «ذخیره و ادامه» کلیک کنید.در مرحله بعد، روی دکمه «افزودن اقدام» برای مرحله بعدی کلیک کنید.

با این کار یک منو ظاهر می شود که در آن می توانید اقدام بعدی را انتخاب کنید.

برای ایجاد یک مهماندار خودکار، می‌توانید گزینه‌های «منو تلفن»، «شماره‌گیری با فرمت» یا «شماره‌گیری بر اساس نام» را انتخاب کنید.ما گزینه “منو تلفن” را انتخاب می‌کنیم زیرا این به ما امکان می‌دهد یک تبریک ضبط کنیم و سپس گزینه هایی را برای تماس گیرندگان ارائه دهیم تا با بخش‌های خاص یا اعضای تیم تماس بگیرند.

در مرحله بعد، می‌توانید «پیش‌فرض تبریک» را از منوی کشویی «سلام» انتخاب کنید.شما همچنین می توانید پیام تبریک خود را ضبط یا آپلود کنید.پس از آن، می توانید گزینه های منوی تلفن را که پس از احوالپرسی شما پخش می شود، سفارشی کنید.می‌توانید از صفحه‌کلید زیر «منو تلفن» برای شماره‌هایی که تماس‌گیرندگان شما شماره‌گیری می‌کنند و شخص یا بخشی که به آن هدایت می‌شوند، استفاده کنید.برای گزینه های متعدد، روی شماره کلیک کنید و بخش مربوطه را در بخش “گزینه های منو” اضافه کنید.

در مرحله بعد، می‌توانید تنظیمات «گزینه‌های پیشرفته» را پیکربندی کنید.

می‌توانید مدت زمان وقفه را تنظیم کنید، گزینه‌ای را برای شماره‌گیری اپراتور انتخاب کنید، و روی کادر تأیید کلیک کنید تا به تماس‌گیرندگان اجازه دهید با شماره‌گیری برنامه داخلی خود به اعضای تیم دسترسی پیدا کنند.پس از آن، روی دکمه «ذخیره و ادامه» کلیک کنید.این شما را به صفحه جریان تماس اصلی خود بازمی گرداند. شما باید اعضای تیم و شماره تلفن را به گزینه های تماسی که ایجاد کرده اید اختصاص دهید.به سادگی روی یکی از دکمه های «افزودن اقدام» کلیک کنید. سپس، روی گزینه منوی «کاربران و تیم‌ها» کلیک کنید. این به شما امکان می‌دهد این عمل را به یک عضو یا بخش خاص اختصاص دهید. در مرحله بعد، می‌توانید انتخاب کنید که تماس چه کسی زنگ می‌خورد، چگونه زنگ می‌خورد، تنظیمات شناسه تماس‌گیرنده و موارد دیگر.به سادگی بهترین گزینه‌ها را برای کسب و کار خود انتخاب کنید و سپس روی دکمه «ذخیره و ادامه» کلیک کنید. برای همه گزینه‌های منوی تماس که قبلا ایجاد کرده‌اید، باید مراحل یکسانی را دنبال کنید. پس از آن، به صفحه اصلی جریان تماس خود بازگردانده می‌شوید، جایی که باید دوباره روی دکمه «افزودن اقدام» کلیک کنید تا جریان تماس خود را به پایان برسانید. در مرحله بعد، گزینه‌های مختلفی برای اینکه اگر کسی جواب ندهد چه اتفاقی می‌افتد، خواهید داشت. ما گزینه “پست صوتی” را انتخاب می‌کنیم، بنابراین تماس گیرندگان می توانند در صورت عدم پاسخگویی به تلفن، پیام ارسال کنند.در صفحه بعدی، می توانید صندوق پستی صوتی و پیام خود را انتخاب کنید. به سادگی تیم یا فرد را از منوی کشویی «مقصد پست صوتی» و بخش مناسب را از قسمت کشویی «تیم» انتخاب کنید. سپس، روی دکمه «ذخیره و ادامه» کلیک کنید.پس از آن، باید همان مراحل را برای هر افزونه دنبال کنید.هنگامی که کارتان تمام شد، باید «تماس پایان می‌یابد» را در پایان جریان تماس‌های مختلف خود ببینید.سپس، روی دکمه “Go Live” در پایین صفحه کلیک کنید تا جریان تماس فعال شود.مطمئن شوید که ویژگی متصدی خودکار را آزمایش کرده اید تا مطمئن شوید که احوالپرسی و ارسال تماس به درستی کار می‌کند.جدا از همه ویژگی‌های قدرتمند، مورد علاقه ترین بخش ما در مورد Nextiva این است که به اعضای تیم ما امکان می دهد یک شماره تلفن کسب و کار مجازی داشته باشند، بنابراین آنها فقط می توانند در ساعات خاصی تماس بگیرند بدون اینکه حریم خصوصی خود را از دست بدهند.

افزودن دکمه کلیک برای تماس در وردپرس اکنون که یک سیستم تلفن همراه خودکار راه اندازی کرده‌اید، ممکن است بخواهید یک دکمه کلیک برای تماس را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. این باعث می‌شود که تماس به سادگی کلیک کردن روی یک دکمه باشد. اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال‌سازی آن است دکمه تماس WP افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای مبتدیان ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید. پس از فعال سازی، باید به تنظیمات » دکمه تماس WP برای راه اندازی افزونه در این صفحه می‌توانید دکمه تماس را روشن کرده و شماره خود را اضافه کنید.سپس، می توانید ظاهر دکمه خود را سفارشی کنید و یک دکمه چسبنده که روی صفحه در سراسر وب‌سایت شما شناور است اضافه کنید.شما همچنین کنترل مکان نمایش دکمه را دارید و می‌توانید انتخاب کنید که دکمه در پست‌ها و صفحات خاصی نشان داده یا پنهان شود. اگر می‌خواهید کنترل بیشتری روی مکان ظاهر شدن دکمه داشته باشید، می‌توانید آن را به صورت دستی نمایش دهید. برای انجام این کار، کافی است روی گزینه منوی ‘Static Call Button’ کلیک کنید. سپس، می‌توانید تنظیمات دکمه را تغییر دهید و کد کوتاه را برای افزودن به سایت خود کپی کنید. پس از اتمام سفارشی کردن تنظیمات افزونه، مطمئن شوید که روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.همچنین می توانید با استفاده از بلوک موجود، یک دکمه چسبنده را مستقیماً به صفحات، پست ها و مناطق ویجت خود اضافه کنید.

در تنظیمات بلوک، می‌توانید رنگ‌ها، اندازه متن، تراز، و نمایش یا پنهان کردن نماد تلفن را تغییر دهید.پس از اتمام کار، مطمئن شوید که روی «به‌روزرسانی» یا «انتشار» کلیک کنید تا تغییراتتان ذخیره شود. اکنون، بازدیدکنندگان شما دکمه کلیک برای تماس شما را به صورت زنده در وب‌سایت شما خواهند دید. وقتی روی دکمه کلیک کردند، به سیستم تلفن همراه خودکار شما منتقل می‌شوند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه یک سیستم تلفن همراه خودکار برای سایت وردپرس خود راه اندازی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.