کاربرد سایت چیست؟

در دنیایی که تکنولوژی به سرعت فراگیر شده‌است، چرا از آن به عنوان وسیله‌ای برای پیشرفت استفاده نکنیم؟
فرضاً شما دارای یک استعداد در زمینه‌ی موسیقی، هنر، نویسندگی و… هستید، اینترنت فضای مناسبی است تا استعداد شما را در سطح جهانی به نمایش بگذارد، پس به سراغ طراحی سایت شخصی بروید.

فرضاً دارای کسب‌و کاری هستید، فروشگاه یا دفتری دارید و در زمینه‌ی مشخصی فعالیت دارید چند نفر هستند که شما را بشناسند؟ روزانه چند نفر از جلوی فروشگاه شما عبور می‌کنند تا به مشتری شما تبدیل شوند؟
اگر کسب‌وکار خود را در اینترنت هم گسترش دهید قطعاً علاوه‌ بر درآمد مشخصی که تاکنون داشتید یک درآمد مازاد هم از طریق وب‌سایت خود بدست خواهید آورد.

روزانه میلیون‌ها نفر خدمات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو می‌کنند که می‌توانند تبدیل به مشتریان شما شوند. اگر شما را آن‌جا نیابند قطعاً جذب رقبای شما خواهند شد!ده‌ها دلیل دیگر وجود دارد که باعث می‌شود به راحتی ادعا کنیم وجود وب‌سایت ضروری است!

مهم است که صاحب وب‌سایت از طراحی و ساخت وب‌سایت چه منظور و انتظاری دارد و این که قرار است با داشتن یک سایت خوب به چه نتیجه ای برسد؟

هر کسی از ساخت و طراحی وب‌سایت منظوری خاص را دنبال می‌کند ، برخی به دنبال شناخته شدن کسب و کار و تجارتشان هستند و بعضی از افراد دیگر نیز به دنبال فروش محصولات خود به صورت اینترنتی می‌باشند زیرا این دسته معتقد هستند که از طریق اینترنت راحت‌تر می‌توان به فروش محصولات و خدمات پرداخت و دیگر نیاز به مکان و زمان خاصی نیست .

طراحی سایت برای هر شخصی با هر نیتی که دارد یک مسئله اساسی و مهم است و افراد با داشتن یک برنامه‌ریزی درست و دقیق می‌توانند از این موضوع استفاده نموده و آن را به بهترین نحو پیش ببرند. تمام این کار ها به خاطر پیشرفت کردن در کار‌ها می‌باشد.

تجارت الکترونیک در جهان ، علمی کاملاً ساده و جا افتاده است. اما متاسفانه در ایران به دلایل گوناگون این مورد هنوز برای مردم ما امری نا‌آشناست. البته پیش‌بینی می‌شود تا چند سال آینده اوضاع کاملاً عوض شود. اما اگر شما آن روز بخواهید تازه پا به عرصه اینترنت و تجارت‌الکترونیک بگذارید ، دیگر به پای کسانی که امروز شروع کرده‌اند نمی‌رسید. پس همین امروز برای برپایی وب سایت خود اقدام کنید.برای ایجاد یک وب‌سایت توانا و موفق ، دارا بودن یک ظاهر زیبا و جذاب که در عین ظرافت گویای توانمندی های تجارت شما باشد بسیار مهم است.

همین حالا با تارتن‌وب برای راه‌اندازی سایت خود اقدام کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.