چگونه مهمترین صفحه سایت وردپرس خود را پیدا کنیم؟

یافتن صفحات فرود برتر و پست‌های وبلاگ می‌تواند به شما کمک کند بفهمید ترافیک شما از کجا می‌آید و مخاطبان شما به دنبال چه چیزی هستند ، بنابراین می‌دانید که تلاش خود را در کجا متمرکز کنید.

در این مقاله ، نحوه یافتن مهمترین صفحه سایت وردپرس خود را به شما نشان خواهیم داد.

چرا باید مهم‌ترین صفحه سایت خود را پیدا کنید؟

هنگامی که یک وبلاگ وردپرس را اداره می‌کنید ، در طول زمان مطالب بیشتری به دست می‌آورید. با این حال ، برخی صفحات وجود خواهند داشت که از سایر صفحات اهمیت بیشتری خواهند داشت.این صفحات علاوه بر ترافیک زیاد ، از جذابیت بالایی نیز برخوردارند. با بهینه‌سازی مهم‌ترین صفحات خود ، می‌توانید ترافیک بیشتری داشته باشید و سپس آن بازدیدکنندگان را به مشترک و مشتری تبدیل کنید.همچنین می‌توانید صفحات مشابهی را برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر و افزایش تعامل و تبدیل کاربران ایجاد کنید.با این وجود ، بسیاری از مدیران محتوا و صاحبان مشاغل نمی‌دانند کدام صفحات برای موفقیت وبسایت آن‌ها ضروری است.

مهم‌ترین صفحات را در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید

ساده‌ترین راه برای کشف صفحات با عملکرد بالا استفاده از MonsterInsights است .این بهترین افزونه Google Analytics  برای وردپرس است و بیش از 3 میلیون متخصص به آن اعتماد دارند تا با اطمینان کسب و کار خود را توسعه دهند.

MonsterInsights  استفاده از Google Analytics را برای آگاهی از بازدیدکنندگان بسیار آسان می‌کند. به شما کمک می‌کند بدون نیاز به ویرایش کد یا ایجاد گزارش ، مهم‌ترین صفحات خود را در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

MonsterInsights Pro  نسخه‌ای که شامل ادغام برتر و ویژگی های پیشرفته مانند ردیابی WooCommerce ، ابعاد سفارشی ، صادرات PDF ، خلاصه ایمیل و موارد دیگر است.ابتدا باید افزونه MonsterInsights را در وبسایت خود نصب و فعال کنید به محض فعال شدن ، به سیستم منتقل می‌شوید. در مرحله بعد ، بر روی دکمه “راه‌اندازی جادوگر” کلیک کنید و جادوگر را دنبال کنید تا حساب Google Analytics خود را با سایت وردپرس خود مرتبط کنید.هنگامی که Google Analytics را در وردپرس راه‌اندازی کردید ، اکنون می‌توانید با مراجعه به ، مهمترین صفحات سایت خود را مشاهده کنید بینش گزارشات از پنل مدیریت وردپرس شما

در مرحله بعد ، به برگه نمای کلی بروید و سپس به پایین گزارش “پست‌ها/صفحات برتر” بروید. در گزارش ، مهم‌ترین صفحات و پست‌های وبسایت خود را مشاهده خواهید کرد.

این به شما یک مرور سریع می‌دهد که کدام صفحات به خوبی در وبسایت شما عمل می‌کنند و ترافیک وب‌سایت را جذب می‌کنند. می توانید گزارشهای داشبورد بیشتری را باز کنید. این گزارش‌ها بینش بیشتری در مورد نحوه تعامل افراد با مهم‌ترین صفحات شما ارائه می‌دهند.برای مثال ، اگر می‌خواهید صفحه فرود خود را با بهترین عملکرد مشاهده کنید ، به سادگی به برگه “ناشران” در بالا بروید و سپس گزارش “صفحات فرود برتر” را ببینید.این‌ها صفحاتی هستند که کاربران هنگام بازدید از وبسایت شما ابتدا روی آن‌ها قرار می‌گیرند. می‌توانید تعداد کل بازدیدها ، مدت زمان متوسط ​​و نرخ بازگشت را برای هر صفحه مشاهده کنید.می‌توانید مهم‌ترین صفحه خود را از گزارش مشخص کنید و ببینید کدام موضوعات بیشترین بازدیدکننده را جذب می‌کند. سپس با استفاده از این اطلاعات ، می‌توانید ایده‌های محتوای مشابه برای وبسایت خود ارائه دهید. می‌توانید بهترین صفحات خود را با سایر صفحاتی که عملکرد خوبی ندارند مقایسه کنید و سپس آنها را برای افزایش تعامل و تبدیل آنها بهینه کنید.

مشاهده مهمترین صفحه خود در Google Analytics

در حالی که MonsterInsights پیدا کردن مهم‌ترین صفحه در وب سایت شما و مشاهده داده‌ها در داشبورد وردپرس را بسیار آسان می‌کند ، همچنین می‌توانید از Google Analytics برای مشاهده صفحات برتر خود استفاده کنید.پس از نصب Google Analytics در سایت خود ، باید وارد حساب Google Analytics خود شوید. پس از آن ، به سادگی سر بزنید رفتار »محتوای سایت» همه صفحات از منوی سمت چپ شما .در گزارش ، می‌توانید صفحات برتر خود و تعداد کل بازدید صفحه برای هر صفحه را مشاهده کنید.

پس از یافتن صفحات برتر خود چه باید کرد؟

گام بعدی پس از یافتن مهم‌ترین صفحات در سایت وردپرس ، بهینه‌سازی آن‌ها برای افزایش ترافیک بیشتر و تبدیل این ترافیک به مشترکین و مشتریان است.

در اینجا چند راه برای شروع وجود دارد.

رتبه‌بندی SEO را در صفحات برتر خود ارتقا دهید

بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) یک راه هوشمند برای جلب بازدیدکنندگان بیشتر به صفحات برتر شما است ، زیرا به شما کمک می‌کند ترافیک خود را در طول زمان افزایش دهید. شما باید رتبه‌بندی کلمات کلیدی صفحات برتر وبسایت خود را بررسی کنید. آنها احتمالاً در صفحه اول رتبه‌بندی می‌شوند ، اما می‌توانید آنها را بیشتر ارتقا دهید تا موقعیت خود را در رتبه 1 در Google ارتقا دهید.

توصیه می‌کنیم از افزونه AIOSEO برای بهینه سازی پست های وبلاگ خود استفاده کنید.

تبدیل بازدیدکنندگان به مشترکین ایمیل

آیا می‌دانستید که به طور متوسط ​​بیش از ۷۵ درصد از بازدیدکنندگان صفحه برتر شما هرگز به وبسایت شما باز نخواهند گشت؟

به همین دلیل ساختن خبرنامه ایمیل بسیار مهم است. این امکان را به شما می دهد تا پس از خروج وبسایت، از وبسایت خود با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.بهترین مکان برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشترک صفحات بالای وبسایت شما است.

قیف‌های فروش خود را بهینه کنید

آیا محصول یا خدماتی را در صفحات برتر خود می‌فروشید؟

در این صورت ، می‌توانید فروش خود را با بهینه‌سازی آن صفحات برای ارائه تجربه بهتر کاربر ، کاهش حواس‌پرتی و سوق دادن کاربران به سمت تکمیل خرید افزایش دهید.به عنوان مثال ، می‌توانید نوارهای اعلان شناور را در صفحات بالا اضافه کنید تا کاربران به لیست ایمیل شما بپیوندند ، سایر پست‌های محبوب خود را بررسی کنند ، محصول خود را ببینند و موارد دیگر.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا نحوه یافتن مهم‌ترین صفحه سایت وردپرس خود را بیاموزید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.