معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی وب

مهم‌تر از همه، یک وبسایت می‌تواند دارایی ارزشمندی برای بسیاری از مشاغل و سازمان‌هایی باشد که امیدوارند حضور آنلاین خود را گسترش دهند. در حالی که ایجاد یک وبسایت برای بازاریابی کالاها و خدمات می‌تواند یک انتخاب عالی برای بسیاری از شرکت‌ها باشد، پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت خوب می‌تواند دشوار باشد. راهنمای زیر نکات موثری در مورد نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت  ارائه می‌دهد.

  1. کیفیت طراحی وبسایت

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تعیین توانایی‌های یک شرکت طراحی وب، مشاهده وب‌سایت آن است. اگر آن‌ها بتوانند یک وبسایت با ظاهر عالی برای خود تولید کنند، می‌توانند یک وبسایت عالی برای شما نیز ایجاد کنند. اطمینان حاصل کنید که وبسایت شرکتطراحی سایت فاقد صفحه، غلط املایی یا نقص گرافیکی است که ظاهر آن را کاهش می‌دهد.

  1. مجموعه‌ای از کار برای مشتریان قبلی

بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت ، مجموعه‌ای از کارهای قبلی خود را ارائه می‌دهند. در حالی که برخی از مشتریان ممکن است ترجیح دهند وبسایت خود را در نمونه کارها یک شرکت طراحی سایت  قرار ندهند، بسیاری با این روش راحت هستند. مطمئن شوید که به وبسایت‌های مشتری نگاهی دقیق بیندازید. اگر وبسایت‌های مشتری به طور قابل توجهی بدتر از سایت شرکت طراحی وب به نظر می‌رسند، می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که شرکت طراحی وب کار خود را به یک شرکت ارزان قیمت دیگر برون سپاری می‌کند. به عبارت دیگر، شرکت طراحی وب به عنوان یک واسطه عمل می‌کند.

  1. اطلاعات تماس

هنگام انتخاب یک شرکت طراحی وب، مطمئن شوید که می‌توانید به سرعت و به راحتی با یک شخص واقعی صحبت کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای اطمینان از اینکه می‌توانید با یک شخص واقعی تماس بگیرید، بررسی اطلاعات تماس موجود در وب‌سایت شرکت است. اگر یک شرکت طراحی وب فقط یک فرم تماس آنلاین یا یک آدرس ایمیل ارائه دهد، ممکن است در آینده تماس با آن‌ها دشوار باشد. در حالت ایده‌آل، یک شرکت طراحی وب باید هم آدرس ایمیل و هم آدرس فیزیکی را برای بازدیدکنندگان وبسایت خود ارائه دهد. اگر هیچ یک از این‌ها در دسترس نباشد، ممکن است یک پرچم قرمز باشد.

  1. حضور در رسانه‌های اجتماعی

حضور قوی در رسانه‌های اجتماعی، نشانگر یک شرکت طراحی وب خوب است. بسیاری از شرکت‌های طراحی وب خدمات خود را در سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و غیره عرضه می‌کنند. در حالی که یک راه ارزشمند برای یک شرکت برای بازاریابی محصولات و خدمات خود است، رسانه‌های اجتماعی یک خیابان دو طرفه هستند. در بسیاری از موارد، اطلاعات منفی در مورد یک شرکت در صفحه فیس‌بوک آن ظاهر می‌شود. در توییتر، اطلاعات منفی ممکن است تحت هشتگ‌های خاص مرتبط با دسته یک شرکت نشان داده شود. با بررسی شهرت یک سرویس طراحی وبسایت در رسانه‌های اجتماعی، مطمئن می‌شوید که یک شرکت تجربیات منفی زیادی با مشتریان خود نداشته است.

  1. انجمن‌های طراحی وب آنلاین

انجمن‌های طراحی وب آنلاین منبع عالی دیگری برای بررسی یک شرکت طراحی وب هستند. انجمن‌های طراحی وب ترکیبی از شرکت‌ها و مشتریان هستند. در بسیاری از موارد کاربران این انجمن‌ها شرکت‌های مختلف طراحی سایت را بررسی می‌کنند. آن‌ها تجربیات خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.از آنجایی که انجمن‌ها یک موضوع به سبک بحث و گفتگو برای اشتراک‌گذاری اطلاعات فراهم می‌کنند، این می‌تواند راهی عالی برای یافتن اطلاعات بیشتر از آنچه که از طریق سرویس‌های مرور سنتی یافت می‌شود، باشد.

  1. خدمات طراحی وبسایت Front-endدر مقابل Back-end

همه وب‌سایت‌ها هم یک فرانت‌اند و هم یک بک‌اند دارند. بخش جلویی یک وبسایت شامل همه چیزهایی است که برای کاربران قابل مشاهده است. به عنوان مثال، هنگامی که فردی از یک وبسایت بازدید می‌کند، طراحی جلویی را می‌بیند. این می‌تواند شامل مطالب بازاریابی، نمونه کارها، اطلاعات تماس، لیستی از خدمات ارائه شده، کلیپ‌های ویدئویی و موارد دیگر باشد.همه این عناصر توسط بک‌اند یک وب‌سایت پشتیبانی می‌شوند. بک‌اند یک وب‌سایت شامل سخت‌افزار و نرم‌افزاری است که به یک وب‌سایت اجازه نمایش داده می‌شود. بدون کارهای پشت صحنه‌ای که در بسیاری از وبسایت‌ها انجام می‌شود، مشاهده آنها امکانپذیر نخواهد بود. به طور خلاصه، مطمئن شوید که آنها می توانند هر دو را انجام دهند. آنها باید بتوانند وبسایت‌هایی‌ تولید کنند که از نظر بصری برای مخاطبان خود جذاب باشد. وبسایت نیز باید عملاً بی‌عیب و نقص عمل کند.

  1. برو Local

در حالی که امکان استخدام یک شرکت طراحی سایت کم‌هزینه در خارج از ایالات متحده وجود دارد، این امر دارای تعدادی چالش مهم است. در حالی که هزینه‌ها کمتر است، استخدام طراحان وبسایت خارجی اغلب منجر به کاهش کیفیت محصول نهایی می‌شود. علاوه بر این، موانع زبانی و تفاوت‌های زمانی می‌تواند ادامه پروژه را دشوار کند.با استخدام یک شرکت طراحی سایت ، می‌توانید یک وبسایت با کیفیت بالا به سرعت و به راحتی ایجاد کنید. علاوه بر زمان‌بندی بهتر، استخدام یک شرکت طراحی سایت محلی تضمین می‌کند که می‌توانید طراحی یک وب‌سایت را به دلخواه خود هدایت کنید. در بسیاری از موارد، شرکت‌های طراحی وب مکان فیزیکی برای جلسات حضوری دارند. این می‌تواند راهی عالی برای اطمینان از دریافت وبسایت عالی باشد.

  1. مقایسه هزینه

مقایسه هزینه شرکت‌های مختلف طراحی سایت قبل از تصمیم‌گیری ضروری است. بسیاری از شرکت‌ها می‌توانند تخمین تقریبی از هزینه طراحی یک وبسایت ارائه دهند. در برخی موارد، برآورد قیمت بین شرکت‌های مختلف می‌تواند تا 10 برابر یا بیشتر متفاوت باشد. کیفیت یک تیم طراحی سایت اغلب با قیمت در ارتباط است. برخی از شرکت‌های طراحی سایت ممکن است به طور قابل توجهی هزینه‌های زیادی را از مشتریان خود دریافت کنند. به همین دلیل، همیشه ایده خوبی است که با شرکت‌های مختلف طراحی وب تماس بگیرید تا بهترین قیمت را پیدا کنید.

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.