بهترین افزونه‌های فشرده سازی تصویر وردپرس

افزونه‌های فشرده‌سازی تصویر به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی تصاویر را در وردپرس برای سرعت و عملکرد بهتر به طور خودکار بهینه کنید.

در این مقاله، ما بهترین افزونه‌های فشرده‌سازی تصویر برای وردپرس را مقایسه کرده‌ایم.

چه زمانی به افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس نیاز دارید؟

اندازه تصاویر نسبت به متن ساده بزرگتر است، به این معنی که بارگیری آن‌ها بیشتر طول می‌کشد و می‌تواند سرعت وبسایت شما را کاهش دهد.

اما احتمالاً این جمله را شنیده‌اید: “یک عکس هزار کلمه ارزش دارد”. تصاویر محتوای شما را جذاب‌تر و تعاملی‌تر می‌کند.برای بهبود سرعت وبسایت وردپرس ، باید تصاویر خود را برای وب بهینه کنید.از آنجایی که بهینه‌سازی تصاویر می‌تواند سرعت بارگذاری سایت شما را افزایش دهد ، سئوی وردپرس شما را بهبود می‌بخشد و به شما کمک می‌کند ترافیک بیشتری داشته باشید.بهترین راه برای انجام این کار استفاده از Photoshop یا نرم‌افزار ویرایش تصویر دیگر قبل از بارگذاری تصویر در وردپرس است. این امر به شما کنترل بیشتری بر کیفیت تصاویر وبسایت شما می‌دهد.با این حال ، همه کاربران از کار با یک برنامه ویرایش تصویر راحت نیستند. برای برخی افراد ، بهینه‌سازی هر تصویری که بارگذاری می‌کنند ، کار زیادی به نظر می‌رسد.

خوشبختانه چندین افزونه فشرده‌سازی تصویر وردپرس وجود دارد که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. این افزونه‌ها با فشرده‌سازی خودکار و استفاده از نسخه‌های کوچکتر در وبسایت شما ، تصاویر شما را بهینه می‌کنند.

1.EWWW Optimizer Image

 

EWWW Image Optimizer  بهترین افزونه فشرده‌سازی تصویر وردپرس است. استفاده از آن آسان است و می‌تواند به طور خودکار تصاویری را که در حال بارگذاری هستید بهینه‌سازی کند.همچنین می‌تواند تصاویر فشرده شما را به صورت فشرده و بهینه‌سازی کند.حتی اگر تصاویر شما فشرده می‌شوند ، تشخیص تفاوت بین فشرده و غیر فشرده از نظر کیفیت بسیار دشوار خواهد بود. به علاوه، کل فرایند فشرده‌سازی و بهینه‌سازی به صورت خودکار انجام می‌شود. این شامل مقیاس‌بندی تصویر به اندازه صفحه و دستگاه مناسب ، بارگذاری تنبل و حتی تبدیل به قالب تصویر WebP نسل بعدی است. همچنین می‌تواند تصاویر ایجاد شده توسط سایر افزونه‌های وردپرس و ذخیره شده در خارج از پوشه‌های کتابخانه رسانه شما را بهینه کند. این افزونه از JPG ، PNG ، GIF و حتی بهینه سازی PDF پشتیبانی می‌کند.

2.Optimole

 

Optimole یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای افزونه فشرده‌سازی تصویر وردپرس است. استفاده از این افزونه نیاز به ایجاد سریع حساب و راه‌اندازی کلید API دارد. پس از آن ، استفاده از آن ساده است و کنترل کامل بر بهینه سازی تصویر را به شما می‌دهد.

Optimole توسط یک CDN تصویر تغذیه می‌شود ، بنابراین تصاویر شما بدون توجه به اینکه بازدیدکنندگان شما از کجا آمده‌اند به سرعت بارگیری می‌شوند. با استفاده از CDN ، تصاویر شما در زمان واقعی بهینه شده و در اندازه مناسب در اختیار بازدیدکنندگان وبسایت شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید تمام تصاویر بهینه شده خود را در یک داشبورد واحد مشاهده کنید و سفارشی‌سازی تنظیمات فشرده‌سازی برای تک تک تصاویر را آسان کنید.به شما امکان می‌دهد مواردی مانند کیفیت فشرده‌سازی ، تغییر اندازه تصویر بزرگ ، بارگذاری تنبل و موارد دیگر را تنظیم کنید.حتی یک تنظیم منحصر به فرد وجود دارد که به طور خودکار تصاویر شما را برای شما علامت گذاری می‌کند. این برای عکاسانی که سعی می‌کنند از کار خود محافظت کنند عالی است.

3.ShortPixel Image Optimizer

ShortPixel Image Optimizer  یکی دیگر از افزونه‌های فشرده‌سازی عالی وردپرس است.این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های پیشرفته است و به شما امکان انتخاب قالب‌های فشرده‌سازی را می‌دهد. به محض فعال کردن افزونه ، فشرده‌سازی تصاویر را آغاز می‌کند و تصاویر اصلی خود را در یک پوشه جداگانه ذخیره می‌کند. می توانید PNG را به JPEG و بالعکس با کلیک یک دکمه تبدیل کنید. همچنین با WooCommerce ، NextGEN Gallery و افزونه های ترجمه WPML سازگار است.اگر از Cloudflare به عنوان CDN وردپرس خود استفاده می‌کنید ، می‌توانید سرویس را ادغام کنید ، بنابراین تصاویر شما به طور خودکار با نسخه جدید به روز می‌شوند

  1. reSmush.it

reSmush.it  یک انتخاب عالی دیگر برای افزونه فشرده‌سازی تصویر وردپرس است. این به شما امکان می‌دهد تصاویر را هنگام بارگذاری بهینه کنید و همچنین گزینه بهینه‌سازی انبوه را برای تصاویر قدیمی ارائه دهید. از API reSmush برای بهینه‌سازی تصاویر استفاده می‌شود و به شما امکان می‌دهد سطح بهینه‌سازی برای بارگذاری‌های خود را انتخاب کنید.

نکته منفی این است که سطوح فشرده‌سازی متفاوتی ندارد. همچنین بهینه‌سازی را برای بارگذاری‌های با حجم کمتر از ۵ مگابایت محدود می‌کند. در صورت نیاز به افزودن تصویر در اندازه کامل ، می‌توانید تصاویر جداگانه را از فشرده‌سازی حذف کنید.

  1. فشرده‌سازی تصاویر JPEG و PNG

 

JPEG و PNG را فشرده کنید توسط تیم پشت TinyPNG ایجاد شده‌است و برای استفاده از افزونه باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. فقط می‌توانید 500 تصویر در هر ماه با حساب رایگان بهینه کنید.با بارگذاری می‌تواند تصاویر را بطور خودکار فشرده کند و همچنین می توانید تصاویر قدیمی را به صورت انبوه بهینه کنید. تنظیمات افزونه به شما امکان می‌دهد اندازه‌های تصویری را که می‌خواهید بهینه کنید انتخاب کنید. همچنین می‌توانید حداکثر اندازه را برای بارگذاری‌های اصلی خود تعیین کنید. اندازه بزرگتر از این اندازه توسط افزونه تغییر اندازه می‌یابد. همچنین می‌توانید داده‌های تصویر مانند زمان و تاریخ ، اطلاعات حق چاپ و موقعیت GPS را در فایل‌های JPEG ذخیره کنید.

  1. موشک WP

WP Rocket  بهترین افزونه ذخیره سازی وردپرس در بازار است. این بسیار مبتدی است و به شما کمک می‌کند سریع سایت خود را بسوزانید.ویژگی‌های بهینه‌سازی تصویر در WP Rocket وجود دارد ، مانند بارگذاری تنبل ، که فقط در صورت مشاهده تصاویر بارگذاری می‌شود. همچنین می‌توانید بر تنظیمات فشرده‌سازی و بهینه‌سازی تصویر خود کنترل کامل داشته باشید. همه تصاویر شما مطابق تنظیمات دلخواه شما بهینه می‌شوند.

۷. جت پک

Jetpack  یک مجموعه افزونه قدرتمند وردپرس است که ویژگی‌های ضروری وردپرس را در یک افزونه واحد ترکیب می‌کند. تمرکز اصلی بر امنیت ، عملکرد و بازاریابی است.ویژگی‌های بهینه‌سازی تصویر در دسته عملکرد قرار می‌گیرند. برای فعال کردن فشرده‌سازی تصویر ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک تنظیم را روشن کنید. هیچ تنظیم اضافی برای شما وجود ندارد که بتوانید آن را تنظیم کنید. کاری که انجام می‌دهد این است که به طور خودکار تصویر شما را بهینه کرده و تصاویر را با استفاده از CDN به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد. این کار بار سرور شما را کاهش می‌دهد و بارگذاری سریعتر تصویر را برای بازدیدکنندگان شما فراهم می‌کند.

اگر به دنبال بهترین افزونه فشرده‌سازی تصویر هستید ، EWWW Image Optimizer  بهترین انتخاب است.این سیستم فشرده‌سازی بالایی را ارائه می‌دهد که کیفیت تصویر را قربانی نمی‌کند ، به علاوه دارای CDN تصویر و سایر ویژگی‌هایی است که وبسایت شما را از نظر سرعت بهینه می‌کند.

یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای سایت‌هایی که ترافیک کمتری دارند Optimole است. این برنامه به طور کامل در پس‌زمینه عمل می‌کند و از بهینه‌سازی تصویر برای شما مراقبت می‌کند ، به علاوه تا 5،000 بازدیدکننده در ماه رایگان است.

اگر به دنبال افزونه‌ای مقرون به صرفه هستید که سطح بالایی از فشرده‌سازی و تبدیل تصویر را ارائه دهد ، ShortPixel ارزش بررسی آن را دارد.

امیدواریم این مقایسه بهترین افزونه‌های فشرده‌سازی تصویر وردپرس مفید واقع شده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.