برای راه‌اندازی سایت باید از کجا شروع کرد؟

راه‌‌‌اندازی وب‌سایت تبدیل به موضوعی داغ شده که افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده‌است. اما تعدادی از افراد بعد از مدتی بخاطر ترس از شکست و مبهم بودن مسیر پا پس می‌کشند و دیگر به سراغ این کار نمی‌روند! ما در این مقاله آماده‌ایم تا به شما ثابت کنیم که راه‌اندازی وب‌سایت اصلاً کار پیچیده‌ای نیست.

شما هم‌ می‌توانید یک وب‌سایت راه‌‌اندازی کنید، تولید‌محتوا کنید، فروش‌اینترنتی داشته باشید و از گوگل بازدیدکننده بگیرید. لذت داشتن وب‌سایت را زمانی می‌چشید که موضوعی را در گوگل جستجو کنید و اسم سایت خود را در بین نتایج ببینید!

برای راه‌اندازی سایت باید از کجا شروع کنم؟

شما برای راه‌اندازی یک وب‌سایت باید ۳ کار انجام دهید که معمولا هر سه مرحله توسط یک شرکت ( یا تیم ) طراحی وب‌سایت انجام می‌شود اما دو مورد از این مراحل می‌تواند توسط خود شما هم انجام شود :

طراحی و برنامه‌نویسی سایت:

شما باید تیم طراحی و برنامه‌نویسی سایت را پیدا کنید و شرایط کاری خودتان را به‌طور کامل برای آن‌ها تشریح کنید ، بعد از جلسه معارفه و عقد قرارداد ، تیم طراحی سایت ، یک نرم‌افزار اختصاصی برای سایت شما طراحی و برنامه‌نویسی می‌کنند که بعد از انجام دو مرحله بعدی این نرم‌افزار توسط آدرس‌اینترنتی شما در دسترس همه‌ی کاربران قرار می‌گیرد.

خرید دامین یا همون آدرس اینترنتی :

شما می توانید دامین یا دامنه‌ را رو خودتان خریداری کنید و برای این کار احتیاجی به دخالت تیم طراحی سایت نیست اما اگر به گروه طراحی سایتتان به اندازه کافی اعتماد دارید بهتر است آن‌ها این کار را انجام دهند چون نکات ریز و درشت زیادی وجود دارد که شما از آن اطلاعی ندارید . اگر دامین را شرکت طراحی سایت برایتان خریداری می‌کند ، حتما تاکید کنید که دامین را به نام شخص شما یا شرکتتان ثبت کنند.

اجاره سرور :

سرور در فارسی به معنی سرویس دهنده ذکر شده است. در پاسخ سوال server  به چه معناست باید گفت، کامپیوتری همیشه روشن و قدرتمند است که کاربران در زمان‌های متفاوت، از آن انتظار پاسخ به درخواست‌های خود را دارند.

همین حالا شروع کن!

برای راه‌اندازی وب‌سایت خود با چند کلیک ساده به تارتن‌وب مراجعه کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.