اهمیت بک لینک

بهینه‌سازی موتورهای جستجو شامل چندین کار مختلف و قطعات متحرک است که هر یک از آن‌ها به همان اندازه برای سلامت و قدرت وبسایت شما مهم هستند. پیوندهای پشتیبان یک جنبه اساسی سئو هستند زیرا به ایجاد دامنه وب‌سایت شما کمک می‌کنند ، که مستقیماً به رتبه‌بندی نتایج جستجو کمک می‌کند. با این حال ، اهمیت بک لینک‌ها فراتر از این است.

با StatCounter ، می‌توانید پیگیری کنید که ترافیک شما از کجا می‌آید و چگونه این کاربران در سایت شما تعامل دارند. این می‌تواند به شما در ایجاد یک استراتژی سئو سالم کمک کند ، که مطمئناً باید شامل یک استراتژی بک لینک قوی باشد ، زیرا یک مجموعه کامل و باکیفیت بک لینک به دلایل زیادی در زیر مورد توجه قرار می‌گیرد. همانطور که SEO را برای وبسایت خود در نظر می‌گیرید و شروع به آشنایی با استراتژی‌های موجود در آن می‌کنید ، اجازه دهید ما اهمیت بک لینک‌ها و بهترین شیوه‌ها برای ایجاد نمونه کارها در زمینه بک لینک خود را در اختیار شما قرار دهیم.

بک لینک چیست؟

پیوندها پیوندی در وبسایت دیگری هستند که به سایت شما باز می‌گردند. در روزهای اولیه موتورهای جستجو ، الگوریتم رتبه‌بندی گوگل تقریباً تنها به مجموعه مجموعه وبسایت متکی بود. این الگوریتم که پس از بنیانگذار لری پیج نامگذاری شد ، به راحتی با تکنیک های SEO کلاه سیاه مانند مزرعه‌های پیوند دستکاری شد. لینک مزارع در اصل وبسایت‌هایی هستند که به طور خاص برای پیوندهای پشتیبان ایجاد شده‌اند. این سایت تعداد زیادی پیوند ، اغلب بدون محتوا ، میزبانی می‌کند و این نوع پیوندها معمولاً منجر به جریمه می‌شود – بنابراین در به دست آوردن پیوندها برای وبسایت خود ، از این موارد خودداری کنید.با پیچیده‌تر شدن الگوریتم‌های موتور جستجو ، لینک‌ها اهمیت کمتری یافته‌اند ، اگرچه هنوز هم به قدرت و قدرت وبسایت شما کمک می‌کنند. برای مثال ، دامنه و صفحات ، نشانگرهای مستقیمی از این هستند که موتورهای جستجو معتقدند سایت شما چقدر معتبر است. هرچه سایت شما معتبرتر باشد ، رتبه بالاتری برای کلمات کلیدی مورد نظر که در طول تحقیق کلمات کلیدی انتخاب کرده‌اید ، خواهد داشت.بهتر است ، بک لینک‌ها راه دیگری را برای بازدیدکنندگان وب برای پیدا کردن وبسایت شما فراهم می‌کنند. اگر بازدیدکننده‌ای در حال خواندن یک وبلاگ آموزنده است و پیوندی را مشاهده می‌کند که به سایت شما باز می‌گردد و موضوع را برای تحقیقات خود مناسب می‌داند ، می‌تواند روی پیوند کلیک کرده و به سایت شما هدایت شود. این به عنوان ترافیک ارجاع شناخته می‌شود و می‌تواند تأثیر مثبتی بر اعتبار آنلاین وبسایت شما داشته باشد.

نحوه دریافت بک لینک

با توجه به اینکه بک لینک‌ها نقش مهمی در عملکرد وبسایت شما در نتایج جستجو ایفا می‌کنند ، ایجاد مجموعه‌ای از پیوندهای قوی مهم است. اما گرفتن بک لینک می‌تواند یک فرآیند زمان‌بر و خسته‌کننده باشد. خوشبختانه روش‌های بی‌شماری برای دریافت لینک‌های پشتیبان وجود دارد که هر کدام می‌توانند برای مجموعه وبسایت شما مفید باشد.

ارسال دایرکتوری آنلاین و محلی

لیست وبسایت شما در فهرست محلی یا آنلاین به شما یک بک لینک قوی می‌دهد ، اگرچه ممکن است یک بک لینک نوفالو باشد. صرف نظر از این موضوع ، دایرکتوری‌هایی مانند Yelp ، Yellow Pages و Four Square برای مشتریان احتمالی پیدا کردن وبسایت شما ، خواندن نظرات و تعیین اینکه آیا شما ارائه‌دهنده مناسب آن‌ها هستید یا خیر. علاوه بر این ، صفحات My Business Google به شما این امکان را می‌دهد که مشاغل و وبسایت خود را در Google Maps فهرست کنید ، بنابراین پیدا کردن شما برای مشتریان آسان می‌شود. مطمئن شوید که از نام ، آدرس و شماره تلفن صحیح به طور مداوم در همه فهرست‌های فهرست آنلاین استفاده می‌کنید تا از سردرگمی احتمالی جلوگیری کنید.

 نظرات وبلاگ

راه دیگر برای به دست آوردن بک لینک برای وبسایت شما این است که از وبسایت‌های معتبر دیدن کنید ، وبلاگ‌های آن‌ها را بخوانید و در مورد آن‌ها اظهار نظر کنید و از محتوای با کیفیت آن‌ها قدردانی کنید یا سوالی متفکرانه مطرح کنید. البته ، در نظر دادن پست ، باید پیوندی به وبسایت خود بگذارید. این‌ها به احتمال زیاد بک لینک‌های غیر پیگیری هستند ، با این‌حال ، آن‌ها همچنان می‌توانند به شما در ایجاد ارتباط با سایر وبسایت‌ها و مشاغل معتبر در صنعت شما کمک کنند. صرف نظر از این ، مطمئن شوید که فقط در مورد پست‌های مناسب و مرتبط با صنعت خود نظر می‌دهید. در غیر این صورت ، پیوند دادن در نظر شما ممکن است به عنوان هرزنامه از بین برود و سایت به سادگی نظر شما را حذف می‌کند.

وبلاگ‌نویسی مهمان

یکی از بهترین استراتژی‌ها برای به دست آوردن پیوندهای با کیفیت بالا ، وبلاگ مهمان برای سایر وبسایت‌های صنعت شما است. این کار بسیار طولانی تر از سایر گزینه‌هایی است که ذکر کردیم ، اما این بهترین راه برای ایجاد بک لینک با کیفیت بالا است. برای انجام وبلاگ‌نویسی مهمان ، باید در مورد سایت‌های با کیفیت در صنعت خود تحقیق کنید و دریابید که کدام وبلاگ‌های مهمان را می‌پذیرند. سپس باید اطمینان حاصل کنید که محتوایی متناسب با دستورالعمل‌های آن‌ها می‌نویسید و آن را برای تأیید به آن‌ها ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که پیوندی به وبسایت خود در جایی در کپی قرار دهید ، زیرا این تمام هدف وبلاگ‌نویسی مهمان است. در حالی که متوجه می‌شوید بسیاری از سایت‌ها به وبلاگ مهمان علاقه‌ای ندارند، بسیاری دیگر از سایت‌ها را ملزم به در نظر گرفتن محتوای رایگان دریافت شده برای بک لینک می‌کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.